Anwa Toyota wspiera siatkarki Trefla Proximy Kraków

– Naszym celem jest angażowanie się w życie mieszkańców Krakowa. Dajemy tego wyraz współuczestnicząc w imprezach sportowych, kulturalnych czy też pomagając najmłodszym. Od października nasza flota samochodowa będzie wspierała zawodniczki drużyny Trefla Proximy w osiąganiu jak najlepszych wyników – mówi Tomasz Walbiner, prezes Anwa Toyota.

ANWA TOYOTA AL POKOJU - największy dealer Toyoty w Krakowie związany z branżą motoryzacyjną blisko od 30 lat. Posiadamy 15 stanowisk podnośnikowych, własną blacharnię i lakiernię, nierysującą, automatyczną, piankową myjnię samochodową czynną 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, stację kontroli pojazdów, parking podziemny na ponad 100 samochodów. O naszym sukcesie stanowi nie tylko praca na najnowocześniejszym sprzęcie, ale przede wszystkim zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników nieustannie podnoszących swoje kompetencje. Oferta handlowa obejmuje nowe samochody oraz auta używane wszystkich marek, skierowana jest zarówno do Klientów indywidulanych jak i biznesowych.

ANWA TOYOTA AL POKOJU aktywnie angażuje się również w propagowanie aktywnego, zdrowego i proekologicznego stylu życia. Firma współpracuje z klubem piłki siatkowej występującym w Lidze Siatkówki Kobiet - Trefl Proxima Kraków, jest to najwyższa w hierarchii klasa żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce. W ramach współpracy  Anwa Toyota przekazała klubowi 16 samochodów w tym 12 modeli Toyota C-HR z najnowszą generacją napędu hybrydowego, wyposażonych w systemy wspomagające kierowców w bezpiecznej jeździe, posiadających  unikatową stylistykę, dla ludzi aktywnych, ceniących komfort i bezpieczeństwo.

Wśród najlepszych

W Lidze Siatkówki Kobiet występować będzie 14 zespołów z całej Polski. Po fazie zasadniczej, która liczy 26 spotkań, sezon przejdzie do  fazy play-off.  Cztery najlepsze zespoły awansują do półfinałów i będę walczyć o medale. Zespoły z miejsc 5-12 będą walczyć  o miejsca 5-6, 7-8, 9-10, 11-12. Natomiast dwa ostatnie zespoły spadają do I ligi.

Sezon rozpocznie się 14 października meczem wyjazdowym z ŁKS-em Łódź. Pierwsze spotkanie w Krakowie odbędzie się 23 października w Tauron Arenie z Chemikiem Polce.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne