Arkadiusz Głowacki gra z LoveKraków.pl!

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Były reprezentant Polski, ceniony ligowiec, kapitan i legenda Wisły Kraków. Poznaniak, który pokochał Kraków. Arkadiusz Głowacki będzie gościł na naszych stronach sportowych i dzielił się z Wami swoimi wspomnieniami, przemyśleniami i opiniami. Pierwsza odsłona cyklu „Z główki” już 6 czerwca!

Sezon 2017/2018 był dla „Głowy” ostatnim w profesjonalnej karierze. W jego CV jest 29 występów w reprezentacji Polski i udział w mistrzostwach świata, sześć mistrzostw, dwa Puchary Polski i Superpuchar z Wisłą Kraków, Superpuchar i wicemistrzostwo Turcji oraz mecze w Lidze Mistrzów w barwach Trabzonsporu.

Głowacki przez lata był kapitanem Białej Gwiazdy. Cieszył się z wygranych, ale nigdy nie unikał dziennikarzy po porażkach. Należał też do tej nielicznej grupy piłkarzy, która swoich opinii nie ograniczała do frazesów „daliśmy z siebie wszystko, rywal był lepszy, musimy wyciągnąć wnioski” wnioski”.

Dlatego cieszymy się, że Arkadiusz Głowacki będzie mógł z nami i Wami dzielić się swoimi spostrzeżeniami, komentować i wspominać. Cieszymy się, że znalazł czas, bo choć zawodowo nie będzie grał już w piłkę, obowiązków będzie miał sporo, m.in, prowadząc swoją akademię.

Na jego teksty w ramach cyklu „Z główki” zapraszamy każdego szóstego dnia miesiąca o godzinie 19:06.


comments powered by Disqus