Bądźmy hojni – Mikołajki i Święta za pasem

Święta za pasem, i jak co roku zastanawiamy się, czym obdarować naszych bliskich. Być może to, co najbardziej by ich ucieszyło to nasza autentyczna obecność przy nich - bez telefonów, internetu, telewizora, spraw do załatwienia, etc. Dobre słowo, gest, wspólny spacer, spokojna rozmowa, pyszny obiad, uważność i ciekawość na tę drugą osobę - to mogą być najpiękniejsze i najcenniejsze prezenty jakie możemy sobie nawzajem ofiarować.

Jak często rozmawiamy ze sobą?

Jak często pytamy naszych bliskich o to, jak się czują, co ich trapi, o czym marzą, co chcieliby zmienić w swoim życiu, czego im brakuje? Kiedy ostatni raz powiedziałeś coś miłego swojej żonie? A ty, czy doceniłaś jego starania? Wiesz, jak ma na imię najlepszy kolega twojego dziecka? Kiedy ostatni raz dzwoniłeś do swoich rodziców? Kiedy powiedziałeś przyjacielowi, że jest dla Ciebie ważny?

Mieszkając z kimś pod jednym dachem niejednokrotnie myślimy, że znamy się na wylot i nie poświęcamy sobie tyle czasu, ile byłoby potrzebne by być na bieżąco. By być ze sobą a nie obok.

Czas mija i nagle okazuje się, że nasi bliscy są nam obcy i nie mamy sobie nic do powiedzenia. Jak to się stało? zastanawiamy się wówczas, podczas gdy tu trzeba działania -  i to ukierunkowanego na tę konkretną, najważniejszą dla nas osobę.

Dlatego bądźmy hojni! Dawajmy siebie!

Uzupełnieniem tego pięknego daru mogą być upominki, które pokażą, jak bardzo troszczycie się o swoich bliskich. Jak bardzo dbacie o ich zdrowie i samopoczucie.

Przygotowałyśmy dla was małą podpowiedź, co też mogłoby się znaleźć w mikołajowym worku :-)

Możecie dobrać osobiste zestawy produktów dla swoich najbliższych, które działają:

- upiększająco (kremy do twarzy i do ciała, fiolki Revitalive, Reactive, Juvenitive B, Slimbel Cellulit)
- wzmacniająco (Magneva, Ona Plus, Stabilinat, Kilusan)
- detoksykująco (SAMBUKI, Vivat Digest saszetki, Levant Instant)
- uzdrawiająco (Juvenki, Panakibiotic)

- i wielu innych według Twojego wyboru

 

Oprócz pięknie przygotowanych zestawów, możesz wybrać BONY PREZENTOWE, które mogą być idealnym prezentem dla każdej osoby, potrzebującej profesjonalnej porady dietetyka. Osoba obdarowana podobnym bonem otrzyma podczas kompleksowej wizyty u dietetyka - listę zaleceń, rozpisany jadłospis oraz niezbędne suplementy.

Gorąco polecamy!

Zestawy prezentowe, oraz bony podarunkowe do zakupienia w naszych punktach Naturhouse, przy ul. Kościuszki 68 i Kazimierza Wlk. 32.

Dbajmy o Naszych Bliskich! Rozmawiajmy z nimi. Bądźmy hojni :-)

Wszystkiego dobrego!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne