Boisko lub halę zarezerwujesz on-line

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Wystarczy kilka kliknięć, by zarezerwować obiekt sportowy i skompletować drużynę. Od września 11 krakowskich szkół samorządowych przystąpi do pilotażowego programu rezerwacji boisk i sal gimnastycznych on-line – za pośrednictwem aplikacji BallSquad.

Rezerwacja będzie możliwa wyłącznie poprzez stronę internetową lub aplikację. Aby wynająć salę gimnastyczną lub przyszkolne boisko w określonych godzinach, nie będzie już potrzebne podpisywanie umów w wersji papierowej i dodatkowe formalności. Wystarczy wejść na stronę app.ballsquad.pl i znaleźć dogodny termin i obiekt do wynajęcia. Jest to prostsze dzięki dostępnej mapie, zdjęciom i wyszukiwarce miejsc.

Opłaty będzie można dokonać on-line i rozdzielić koszt wynajmu między uczestników gry. Aplikacja pomag w sieciowaniu miłośników konkretnych dyscyplin sportu z całego Krakowa, którzy wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu. Można w niej stworzyć profil gracza, wybierając ulubione dyscypliny oraz zaznaczając obszar Krakowa, w którym jest możliwy udział w rozgrywkach. W oparciu o te dane będą przysłane komunikaty o utworzonych rezerwacjach i poszukiwaniu innych osób.

– Aplikacja jest udogodnieniem także dla dyrektorów i pracowników szkół, bo dzięki niej będą mogli sprawniej zarządzać rezerwacjami oraz dotrzeć do większego grona osób ze swoją ofertą i terminami wynajmu, które były do tej pory najmniej popularne – mówi Ewa Całus, dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

 

Szkoły, które wezmą udział w pilotażowym projekcie:


Szkoła Podstawowa nr 7 (ul. Władysława Spasowskiego 8)


Szkoła Podstawowa nr 26 (ul. Ignacego Krasickiego 34)


Szkoła Podstawowa nr 40 (ul. Pszczelna 13)


Szkoła Podstawowa nr 85 (os. Złotego Wieku 4)


Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 (os. Słoneczne 12)


Szkoła Podstawowa nr 117 (ul. Jana Kurczaba 15)


Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 158 (ul. Strąkowa 3a)


Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 (ul. Kazimierz Odnowiciela 2)


Zespół Szkół Energetycznych (ul. Loretańska 16)


VIII Liceum Ogólnokształcące (ul. Grzegórzecka 24)


IX Liceum Ogólnokształcące (ul. Czapińskiego 5).

 

 

comments powered by Disqus