Cracovia gra z Kartą Krakowską

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Do partnerów Krakowskiej Karty dołączyła Cracovia. Klub poinformował, że posiadacze KK będą mogli skorzystać ze specjalnej klubowej oferty. Zniżki będą obowiązywać zarówno na stadionie piłkarskim jak i na lodowisku.

Osoby, które już mają Krakowską Kartę mogą cieszyć się ze zniżek oferowanych przez klub piłkarski. Cracovia informuje, że z 10-procentową zniżką będzie można kupić karnet piłkarski na dowolny sektor (nie dotyczy sektora VIP),  karnetu hokejowy, bilet VIP Silver i VIP Gold oraz dostać zniżkę na zakupy w sklepie stacjonarnym klubu.

Karta Krakowska

Kartę Krakowską otrzyma każdy, kto jest zameldowany w Krakowie lub wykaże, że rozlicza podatki w jednym z tutejszych urzędów skarbowych. Osoby niezameldowane na stały pobyt w mieście muszą okazać pierwszą stronę PIT z pieczątką wpływu urzędu skarbowego lub zaświadczenie ze skarbówki. Do korzystania z przywilejów uprawnione są również dzieci tych osób, które nie skończyły 18 lat. Wnioski można składać elektronicznie (www.kk.krakow.pl) lub w 30 punktach na terenie miasta.

Ze zniżek będzie można skorzystać w następujących miejscach:

- Park Wodny S.A. http://www.parkwodny.pl/

- Krakowski Klub Jazdy Konnej http://www.kkjk.pl/

- Krakowska Jaskinia Solna http://www.krakowskajaskiniasolna.pl/

- Centrum Papieru https://www.centrumpapieru.pl/

- Centrum Rehabilitacji Arcus Care Sp. z o.o. http://arcus.biz.pl/arcus/

- Centrum Terapii Boskobowen http://www.boskobowen.pl/

- DC Hair&Spa Tychology http://dchairspa.pl/

- Barista S.A. Hard Rock Cafe Kraków http://www.hardrock.com/cafes/krakow/pl

- Dystrybucja książek Andrzej Mardyła

- Hotel Milena w Milówce http://hotelmilena.pl/

- Biuronet Sp. z o.o. https://biuronet24.eu/

- Vici Clinic Blanch Group Sp. z o.o. https://www.vici.clinic/

- Market Show Europe Sp. z o.o. https://www.market-show.pl/

- Stowarzyszenie „I Ty Możesz Być Wielki” https://itmbw.pl/

- Revor Elżbieta Adamczyk http://revor.pl/

- NK Projekt Sp. z o.o. SO! Coffe Wielopole https://www.facebook.com/socoffeekrakowwielopole/

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne