Cracovia. Wójcicki w Jagiellonii, Chorwat na testach

fot. LoveKraków.pl

W Krakowie na testach medycznych przebywa chorwacki skrzydłowy Antonini Culina. 26-latek jest wolnym zawodnikiem. Z Cracovią rozstał się za to Jakub Wójcicki, który trafił do Jagiellonii Białystok.

Culina urodził się 27 stycznia 1992 roku w Zadarze. Najczęściej występuje na lewym skrzydle. Pierwsze kroki w juniorskiej i seniorskiej piłce stawiał w HNK Rijeka. Grał także w Serie B, a ostatnio w FC Lugano ze Szwajcarii, z którym niedawno rozwiązał umowę. Najlepszy w jego wykonaniu był sezon 2015/2016, gdy strzelił w szwajcarskiej ekstraklasie dziesięć bramek i zaliczył osiem asyst. Pod koniec sezonu miał jednak pecha i zerwał więzadła krzyżowe, przez co musiał pauzować ponad pół roku.

Jeżeli piłkarz pozytywnie przejdzie testy medyczne, to podpisze przy Kałuży kontrakt. Cracovia poinformowała również, że jej zawodnikiem nie jest już Jakub Wójcicki. Boczny pomocnik lub obrońca miał bardzo słabą jesień i był jednym z kilku piłkarzy, którzy dostali od klubu zgodę na poszukiwanie innego pracodawcy. Wójcicki właśnie trafił do Jagiellonii Białystok.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne