Czyny, nie słowa. Jarosław Królewski osobiście sprzedaje karnety kibicom Wisły Kraków

Kibice Wisły Kraków fot. Wisła Kraków/Twitter

Jak obiecał, tak zrobił. W niedzielę Jarosław Królewski, właściciel firmy Synerise, od 11.00 osobiście sprzedawał karnety na wiosenną rundę rozgrywek ekstraklasy w kasie pod stadionem przy ul. Reymonta.

Działo się dziś w Strefie Kibica. Po karnety na nadchodzące rozgrywki ekstraklasy ustawił się tłum kibiców. Dziś oprócz Królewskiego, na miejscu pojawił się również prezes Zarządu Wisły Kraków, Rafał Wisłocki.

– Główną robotę wykonują kibice Wisły Kraków. To od nich zależy jak ten stadion będzie wyglądał na wiosnę – powiedział zgromadzonym na miejscu dziennikarzom Jarosław Królewski.

Jest coraz lepiej

Przypomnijmy, że to dzięki Królewskiemu kibice krakowskiego klubu mogli nareszcie odetchnąć z ulgą po długim czasie niepewności. Biznesmen zachęcił firmy, by pomogły klubowi dzięki wykorzystaniu środków z tzw. CSR, czyli budżetu społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. Zainicjował akcję #50kforWK dzięki której chciał uratować klub. Co więcej, w styczniu wraz ze swoim przyjacielem oraz Jakubem Błaszczykowskim zdecydowali się pożyczyć Wiśle łącznie 4 mln zł.

Teraz Królewski wpadł na kolejny ciekawy pomysł - tym razem w celu zwiększenia sprzedaży karnetów. Przypomnijmy, że ta wystartowała w ubiegłym tygodniu. Klub chce pobić karnetowy rekord Polski, który do dziś należy do Widzewa Łódź i wynosi 16311 karnetów. Najpierw mogliśmy oglądać poruszający film promujący akcję, w którym zagrali piłkarze i kibice. W tle słychać hymn Wisły „Jak długo na Wawelu”.

– Uwaga! Uwaga. W najbliższą niedzielę między 11:00 a 12:00, odwiedzę stadion Wisły Kraków i będę obsługiwał kasę i sprzedawał Wam karnety i plotkował. Serdeczności na weekend. P.s mówię poważnie – napisał w piątek na swoim Twitterze.

Dla kibiców Białej Gwiazdy zaproponował też inne atrakcje. Zaproponował, aby zabrali ze sobą piłkę. I tak każdy chętny mógł z biznesmenem rozegrać mini-mecz przed stadionem Wisły.

Ponad podziałami

Sporym zaskoczeniem było również pojawienie się ministra nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosława Gowina, który nie tylko nabył karnet, ale i złożył deklarację członkowską w Socios Wisła. Wiceprezes na swoim Twitterze napisał, że „Wisła Kraków to niezwykły klub. Trzeba zrobić wszystko, by przywrócić jej należyty blask”.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne