Bramkarz Cracovii z debiutem. "Dobrze zareagowaliśmy"

Lukas Hrosso (z lewej) zastąpił w bramce Michala Peskovica (z prawej) fot. Krzysztof Kalinowski / LoveKraków.pl

W Lubinie Cracovia po bramce Rafaela Lopesa zremisowała z Zagłębiem 1:1. W szatni czuć lekki niedosyt, zwłaszcza że trzy dni wcześniej podopieczni trenera Michała Probierza pożegnali się z Ligą Europy.

Pierwszą bramkę w nowym sezonie Cracovia straciła w 5. minucie spotkania. – Wiedzieliśmy, że nie możemy na początku meczu stracić bramki, niestety tak się stało. W tej sytuacji może zabrakło nam koncentracji. Najważniejsze, że dobrze zareagowaliśmy i zdobyliśmy wyrównujące trafienie – mówił przed klubową kamerą bramkarz Pasów Lukas Hrosso, dla którego był to pierwszy wystep w oficjalnym spotkaniu Pasów.

Do udanych debiutów na ekstraklasowych boiskach można zaliczyć Rafaela Lopesa. – Jestem zadowolony i szczęśliwy, że w pierwszym meczu w polskiej lidze udało mi się strzelić gola. Trochę jestem rozczarowany, ponieważ chcieliśmy wygrać, a tylko zremisowaliśmy – zaznaczył Portugalczyk.

Asystę przy trafieniu Lopesa zaliczył inny debiutant Pelle van Amersfoort. – Cały zespół gra dobrze. Wszyscy, zarówno nowi, jak i starzy zawodnicy, bardzo ciężko pracują. Stwarzamy sobie sytuacje. Musimy tylko poprawić naszą skuteczność – tłumaczył napastnik Pasów, podkreślając jednocześnie, że zmęczenie czwartkowym meczem w Lidze Europy towarzyszyło piłkarzom przez pierwszy kwadrans.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne