Decydująca sobota. Rozmowy Wisły z Wasilewskim nie są łatwe

fot. Wikipedia

Były reprezentant Polski rozmawia z Białą Gwiazdą od trzech tygodni. Decydujące ma być sobotnie przedpołudnie, kiedy zarząd ponownie spotka się z zawodnikiem.

Wisła skontaktowała się z 37-letnim piłkarzem około trzy tygodnie temu. Wtedy stało się jasne, że Ivan Gonzalez musi przejść operację kolana i na dłużej wypadnie z gry. Rozmowy 13-krotnego mistrza Polski z wychowankiem Hutnika nie są łatwe. Zanim obie strony złożą podpisy pod umową, muszą się porozumieć, a w tym momencie są między nimi rozbieżności. W klubie usłyszeliśmy, że piłkarz jest dość specyficzną osobą.

Jeżeli Wisła i piłkarz się dogadają, to 60-krotny reprezentant kraju podpisze umowę do końca sezonu z opcją przedłużenia o kolejny. Wasilewski może w każdej chwili związać się z dowolnym klubem, bo od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem.

Urodzony w Krakowie obrońca pierwsze kroki stawiał w Hutniku. Później grał w Śląsku Wrocław, Wiśle Płock, Amice Wronki, Lechu Poznań, Anderlechcie i ostatnio Leicester. Z tym ostatnim klubem w sezonie 2015/2016 zdobył mistrzostwo kraju, choć nie miał w tym sukcesie dużego udziału. Trener o koledzy z drużyny podkreślali jednak, że jest ważnym elementem szatni i potrafi budować atmosferę.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne