Derby na Cracovii. Zgłoszenia nie tylko z Małopolski

fot. JG

Do czwartku włącznie Cracovia przyjmuje zgłoszenia zorganizowanych grup dzieci i młodzieży do 16. roku życia, które chcą zobaczyć niedzielny mecz z Wisłą. – Zainteresowanie jest spore – mówi Przemysław Staniek, rzecznik prasowy Pasów.

Z powodu zachowania kiboli w grudniowych derbach, najbliższego spotkania nie obejrzą zwykli kibice, którzy na co dzień przychodzą na stadion przy ulicy Kałuży. Obiekt nie będzie jednak całkowicie pusty, bo Cracovia zaprasza na „derby z klasą”.

Osoby do 16. roku życia obejrzą mecz za darmo. Wystarczy tylko, że dyrektorzy szkół, nauczyciele czy dyrektorzy akademii wyślą do klubu listę z danymi co najmniej dziesięciu osób (imię, nazwisko, PESEL), opatrzone podpisem i pieczątką. Na dziesięcioro dzieci może przypadać maksymalnie dwóch opiekunów.

Cracovia czeka na zgłoszenia do czwartku włącznie pod mailem klasy@cracovia.pl.

– Zainteresowanie jest spore, mówimy o setkach zgłoszeń. Co ciekawe, na mecz wybierają się także zorganizowane grupy z innych województw – podkreśla Przemysław Staniek z Cracovii.

Piłkarze Michała Probierza we wtorek mieli dzień wolny, za to w środę czekają ich dwa treningi o godzinie 10 i 16.30. W kolejnych na dniach mają zaplanowane jedne zajęcia, w tym w sobotę o 16 na stadionie. W derbową niedzielę czeka ich rozruch o godzinie 10, a o 18 rozpocznie się spotkanie z Wisłą.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne