Dzień Dziecka na Cracovii i Wiśle [INFORMATOR]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W sobotę, 1 czerwca swoje święto mają wszystkie dzieci! Z tej okazji niespodzianki szykują dla nich także największe krakowskie kluby – Cracovia i Wisła.

Cracovia wzorem poprzednich lat zaprasza na Pasiasty Dzień Dziecka na stadionie, który współorganizuje ze stowarzyszeniem kibiców „Cracovia to My”. Impreza rozpocznie się o godzinie 10. Na dzieci i ich opiekunów czekają gry i konkursy z nagrodami, smaczne jedzenie i dmuchany plac zabaw. Wszyscy chętni będą mogli także zobaczyć zakamarki stadionu.

Od godziny 10 do 14 podwoje otwiera także Towarzystwo Sportowe Wisła, wspierane przez Socios Wisła i Fundację Reymontta 22. W programie są kąciki sportowe sekcji TS Wisła, konkursy sprawnościowe i wiedzy o klubie, zwiedzanie stadionu (godz. 10.30 i 12), malowanie twarzy i zabawy z udziałem animatorów, dmuchańce, kolejka dla dzieci, kącik plastyczny i patriotyczny, losowanie nagród i poczęstunek.

Nie zabraknie również emocji sportowych. W owej hali Wisły odbędzie się Finał Ligi CanPack, a na boisku toczyć się będą zmagania w Turnieju im. Adama Grabki.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne