Hiszpan Victor Perez podpisał umowę z Wisłą

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

To już pewne: Hiszpan Victor Perez zagra w barwach Wisły Kraków. 29-letni środkowy pomocnik podpisał roczny kontrakt z klubem, z możliwością przedłużenia o kolejny rok. To już siódmy zawodnik z tego kraju w kadrze pierwszego zespołu 13-krotnych mistrzów Polski.

Hiszpan ma zastąpić przy Reymonta sprzedanego do Genui Petara Brleka. Brak Chorwata był bardzo widoczny w trzech ostatyich spotkaniach Białej Gwiazdy, w których podopieczni Kiko Raireza zdobyli tylko punkt. Nowy piłkarz Wisły do tej pory występował w Realu Valladolid i Levante, a w La Liga rozegrał łącznie 49 meczów. Ostatnio grał na zapleczu hiszpańskiej ekstraklasy, gdzie rozegrał 30 meczów w AD Alcorcon. Od 1 lipca był wolnym zawodnikiem, więc Wisła nie musiała za niego zapłacić.

To już kolejna wiadomość dotycząca nowych zawodników Białej Gwiazdy. Rano informowaliśmy o tym, że w Wiśle zagra Denys Bałaniuk, 20-letni napastnik z Ukrainy. Wcześniej klub pozyskał 22-letniego Chorwata Marko Kolara i hiszpańskiego skrzydłowego Jesusa Imaza.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne