Jak skutecznie wykreować markę? Opowie m.in. piłkarz Cracovii

Koło Naukowe Managerów Sportu Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje III Konferencję Naukową Młodzi o Sporcie pod hasłem „Marketing sportowy od kuchni, czyli jak skutecznie wykreować markę”, która odbędzie się 18 maja 2016 roku w sali 0.105 na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ przy ul.prof. S. Łosjasiewicza 4. LoveKraków.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Wydarzenie poświęcone jest zagadnieniom zarządzania w sporcie i łączy w sobie dwie perspektywy: spojrzenie praktyków i ekspertów oraz wizję młodych ludzi. Zaproszeni prelegenci opowiedzą m.in. o tym jak wygląda promowanie miast poprzez sport, budowanie rozpoznawalnej w regionie marki, czy kreowanie wizerunku firmy przez sport. Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych tematyką sportu, marketingu i zarządzania. Zapisy prowadzone są za pomocą formularza dostępnego na stronie Koła Naukowego Managerów Sportu UJ.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Koła Naukowego Managerów Sportu UJ, na Facebooku Koła Naukowego Managerów Sportu UJ oraz pod adresem: biuro.knms@gmail.com.

Swoimi doświadczeniami podzielą się eksperci oraz ludzie związani ze sportem. Będzie można wysłuchać między innymi pomocnika Cracovii Mateusza Cetnarskiego czy trener reprezentacji Polski w żużlu Marka Cieślaka.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1720140814901995/?active_tab=posts

 

comments powered by Disqus