Karnetowicz Wisły widzi więcej. W sobotę sparing z niespodzianką

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Wisła potwierdziła sparing z Piastem Gliwice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 13 na stadionie przy Reymonta. Spotkanie będzie otwarte wyłącznie dla posiadaczy karnetów, którzy wcześniej w strefie kibica powinni odebrać specjalne zaproszenia. Mecz nie będzie transmitowany w internecie.

„Jeżeli jesteś posiadaczem karnetu zwykłego lub karnetu VIP na rundę wiosenną albo sezon 2017/2018 bramy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana będą dla Ciebie otwarte właśnie 24 marca od 12.00” – informuje klub na stronie internetowej.

Kibice zasiądą na sektorach E11-E16. Od wtorku w godzinach pracy strefy kibica powinni odebrać specjalne zaproszenia. Dla najwierniejszych fanów klub przygotował też niespodziankę. Po meczu z gliwiczanami wszyscy widzowie będą mieli okazję spotkać się z piłkarzami Białej Gwiazdy.

W tym sezonie Biała Gwiazda dwukrotnie mierzyła się z Piastem w ekstraklasie. W Krakowie wygrała 2:0, a niedawno w Gliwicach padł bezbramkowy remis. Sparing odbędzie się w przerwie na mecze reprezentacji. Do rywalizacji o punkty krakowianie wrócą 2 kwietnia, kiedy podejmą Lecha Poznań.

REKLAMA

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne