Kibice wzniosą treści wsparcia w sposób zdalny – na bandach i telebimach

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl
Ruszyła akcja związana bezpośrednio z nadchodzącym wznowieniem rozgrywek ekstraklasy. Gdy stadiony pozostaną zamknięte, posiadacze karnetów na mecze Cracovii będą mogli bezpłatnie przekazywać swoje wyrazy wsparcia dla zawodników Pasów, korzystając z band led i telebimów.

Przed każdym spotkaniem ekstraklasy oraz Pucharu Polski, rozgrywanym na stadionie Cracovii do końca sezonu 2019/20, klub zbierać będzie wspierające hasła oraz zdjęcia od posiadaczy karnetów.

Treści przesyłane będą drogą mailową na adres marketing@cracovia.pl – zawsze do piątku poprzedzającego domowy mecz. W wypadku rozgrywania spotkania w tygodniu, terminem będzie dzień bezpośrednio przed meczem. Jeśli termin zostanie przekroczony lub liczba nadesłanych haseł przekroczy czas przeznaczony na ich emisję, pojawią się one na bandach podczas kolejnego meczu.

Słowo pocieszenia od kibiców

Posiadacze abonamentów mają opcjonalny wybór nośników – może to być sama treść na bandy LED, samo zdjęcie na telebimy lub obydwa naraz. Możliwość skorzystania z tej opcji jest jednorazowa, a tekst nie może przekroczyć 50 znaków.

Emisja kibicowskich treści ma być formą rekompensaty i możliwością wsparcia klubu oraz drużyny w sytuacji, w której karnetowicze nie mogą gościć na stadionie.

Klub deklaruje również, że bacznie obserwuje rozwój sytuacji związany ze stanem epidemicznym. W sytuacji, w której kibicom umożliwiony zostanie powrót na ligowe trybuny, będzie reagować na bieżąco zgodnie z rozwojem wydarzeń.

comments powered by Disqus