Kto zastąpi firmę Karcher? Więcej czasu na składanie ofert

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Poniedziałek miał być ostatnim dniem składania ofert w konkursie na nowego sponsora tytularnego hali 100-lecia Cracovii. Termin został jednak wydłużony do końca roku.

– W związku z tym, że pojawiały się dodatkowe pytania od potencjalnie zainteresowanych firm, zarząd Fundacji Centrum Inicjatyw Sportowych podjął decyzję o przedłużeniu naboru wniosków do końca grudnia – poinformowała LoveKraków.pl Agnieszka Hałoń, menedżer ds. PR i komunikacji.

Forma składania oferty pozostaje bez zmian. Powinna zostać przesłana listem na adres: al. Marszałka Ferdinanda Focha 40, 30-119 Kraków (pod uwagę będzie brana data stempla pocztowego), lub w formie elektronicznej na adres oferty@halacracovii.pl.

Od dwóch lat sponsorem tytularnym obiektu oddanego w maju 2018 roku jest firma Karcher, z którą umowa wygasa 31 grudnia. Znalazł ją jeszcze poprzedni zarządca hali – klub KS Cracovia 1906. Od 2019 miasto zmieniło operatora na Fundację Centrum Inicjatyw Sportowych, której prezesem jest Agnieszka Pleti, znana z organizacji biegu Kraków Business Run. Zarzutem wobec KS Cracovia było niedowartościowanie sportu osób niepełnosprawnych, z myślą o których także powstał obiekt.

Minimum na dwa lata

Nowa nazwa i logo, uwzględniające markę sponsora tytularnego, stosowane będą we wszystkich oficjalnych dokumentach i w materiałach promocyjnych. Sponsor zyska też m.in. prawo do dostępu do przestrzeni konferencyjno-sportowej i wykorzystywania wizerunku obiektu do realizacji własnych celów marketingowych. Umowa między firmą a halą zostanie zawarta na minimum dwa lata.
Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Zwierzyniec