Lotto Ekstraklasa. Znamy sędziów 30. kolejki, wyróżnienie dla Tomasza Musiała

Tomasz Musiał fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył arbitrów do prowadzenia spotkań 30. kolejki ekstraklasy. Wszystkie mecze odbędą się w sobotę o godzinie 18 – Cracovia podejmie Legię, a Wisła zagra w Lublinie z Górnikiem Łęczna.

Po 30. kolejce drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. Wiadomo już, że siedem dodatkowych spotkań Wisła rozegra w grupie mistrzowskiej, a Cracovia w dolnej ósemce będzie walczyć o utrzymanie. Biała Gwiazda na pewno przystapi do decydujących meczów z piątego miejsca i rywalizację zacznie na wyjeździe. Pasy są dwunaste, ale ich pozycja może się zmnienić na niższą lub wyższą.

Finał dla Musiała

Ostatnie mecze krakowskich drużyn w sezonie zasadniczym poprowadzą Jarosław Przybył z Kluczborka (mecz Cracovia-Legia) i Tomasz Kwiatkowski z Warszawy (Górnik-Wisła). Nasz arbiter Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. 36-latek w środę dowiedział się, że poprowadzi tegoroczny finał Pucharu Polski. Mecz pomiędzy Lechem Poznań i Arką Gdynia odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie 2 maja o godzinie 16.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne