Maciej Sadlok zagra w Płocku? 100 dni Hiszpana w Wiśle

fot. Arkadiusz Szuba/LoveKraków.pl

Mecz odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18, więc jest szansa, że lewy obrońca wróci do podstawowego składu. We wtorek 29-latek rozpoczął treningi po przerwie spowodowanej problemami ze ścięgnem Achillesa. 10 kwietnia mija też sto dni pracy przy Reymonta trenera Joana Carrillo.

Z zespołem i indywidualnie

Z powodu urazu Sadloka zabrakło w sobotnim meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz. Przed wyjazdem do Niecieczy trener Joan Carrillo zapowiadał, że kontuzja podstawowego piłkarza nie jest poważna, ale potrzebuje on kilku dni przerwy w zajęciach, by problemy ze zdrowiem nie trwały później przez miesiąc lub dwa.

Na boisku pojawił się także Kamil Wojtkowski, ale pomocnik trenował tylko indywidualnie pod okiem trenera kontroli motorycznej Daniela Michalczyka.

Trzy zwycięstwa w 100 dni

Wtorkowy trening trwał 1,5 godziny i był już poświęcony pierwszemu spotkaniu w grupie mistrzowskiej z Wisłą Płock, które czeka wiślaków w poniedziałek. Trener Joan Carrillo świętuje dziś 100 dni pracy w Wiśle Kraków, ale na razie nie może być bardzo zadowolony z wyników drużyny. 50-latek prowadził Białą Gwiazdę w dziewięciu meczach o punkty, z których drużyna wygrała tylko trzy, cztery zremisowała i dwa razy przegrała. Gdyby stworzyć tabelę za ten okres, Wisła plasuje się w środku stawki, na ósmym miejscu.


Żródło: 90minut.pl

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne