ME siatkarzy. Sprawdź, czy bilet na mecz otwarcia możesz kupić w przedsprzedaży

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W poniedziałek 8 maja o godzinie 11 rozpocznie się przedsprzedaż drugiej z trzech transz biletów na ceremonię i mecz otwarcia mistrzostw Europy siatkarzy – EuroVolley Polska 2017 na PGE Narodowym. We wtorek wejściówki będą dostępne w sprzedaży otwartej.

Pierwszeństwo mają wierni kibice

Ceremonia otwarcia i spotkanie Polska-Serbia odbędzie się 24 sierpnia. – W tej odsłonie do sprzedaży trafią również bilety na miejsca położone na płycie PGE Narodowego. Przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 8 maja o godzinie 11 i potrwa 23 godziny, to jest do godziny 10 we wtorek 9 maja – informuje Janusz Uznański, rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

W przedsprzedażach uczestniczyć będą mogły osoby, które:

1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze ME: grupowe, play-off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na ceremonię i mecz otwarcia na PGE Narodowym).

2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn), w tym również na tegoroczne i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

– Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży – podkreśla Janusz Uznański.

Sprzedaż otwarta pierwszej transzy nastąpi 9 maja br. od 11.00. poprzez portal ebilet.pl, pod linkiem: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/, a także przez oficjalną stronę turnieju: eurovolley2017.com.

O terminie uruchomienia trzeciej, ostatniej transzy organizatorzy poinformują w odrębnym komunikacie.

Ceny biletów na ceremonię i mecz otwarcia, w zależności od kategorii, kształtują się następująco: 40, 70, 100, 130, 160, 190 złotych na koronie PGE Narodowego oraz 250, 300 i 400 złotych na trybunach położonych na płycie obiektu wokół boiska.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne