Memoriał Wagnera: Kanada odkryła karty, wyjątkowy gość na trybunach

Stephane Antiga wróci do Polski z kadrą Kanady fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Przed weekendem skład na jubileuszowy XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera ogłosili Kanadyjczycy. Na turniej do Polski (11-13 sierpnia w Tauron Arenie Kraków) przyjadą z dobrze nam znanym trenerem Stephanem Antigą.

Przedstawiciele kanadyjskiej federacji zastrzegli, że skład może ulec nieznacznym zmianom. Na polskiej ziemi Stephane Antiga będzie chciał sprawdzić zawodników, którzy występowali w tegorocznej edycji Ligi Światowej i kilku mniej znanych siatkarzy.

Przypomnijmy, że w Krakowie zobaczymy trzech z czterech uczestników zakończonego niedawno Final Six Ligi Światowej. Pod Wawel przyjadą zwycięzcy Francuzi, którzy w finale 3:2 pokonali Brazylię. Trzecie miejsce przypadło Kanadzie, a piąte Rosji.

Organizatorzy memoriału zapowiadają, że gościem specjalnym imprezy będzie Wilfredo Leon, uznawany za jednego z najlepszych siatkarzy na świecie pretendent do gry w biało-czerwonych barwach. Jego obecność ma nie ograniczać się tylko do obecności na trybunach. Co będzie robił? To na razie słodka tajemnica organizatorów.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne