Można już kupować bilety na Siatkarską Ligę Narodów w Tauron Arenie

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Co najmniej 29 złotych trzeba zapłacić za bilet na jeden dzień (dwa mecze) rozgrywek Siatkarskiej Ligi Narodów w Tauron Arenie Kraków. Pod Wawelem zobaczymy reprezentacje Polski, Rosji, Kanady i Korei Południowej.

Otwarta sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek na stronie ebilet.pl. Ceny rozpoczynają się od 29 złotych za dwa mecze dnia. Droższe wejściówki kosztują 49, 69, 99, 129 i 179 złotych.

Polska jest organizatorem dwóch męskich turniejów nowych rozgrywek. Od 26 do 29 maja mecze odbędą się w Katowicach i Krakowie. W piątek Polacy zmierzą się w Spodku z Koreą Południową (godzina 16), a Rosjanie podejmą Kanadyjczyków (19). Na sobotę i niedzielę drużyny przeniosą się do Tauron Areny. Pod Wawelem odbędą się spotkania Polska – Rosja (godzina 16) oraz Kanada – Korea Południowa (19). Dzień później Polacy podejmą Kanadyjczyków (16), a Koreańczycy spotkają się z Rosjanami (19). Drugi z „polskich” weekendów Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn zaplanowany został od 1 do 3 czerwca w Łodzi.

Siatkarska Liga Narodów od tego sezonu zastępuje Ligę Światową mężczyzn i World Grand Prix kobiet. W obu ligach wystąpi 12 zespołów stałych i cztery pretendujące. Spotkania będą rozgrywane w systemie każdy z każdym. Każdy zespół wystąpi w co najmniej 15 meczach.

Turniej finałowy panów z udziałem sześciu drużyn odbędzie się od 4 do 8 lipca we francuskim Lille. Wcześniej w Nanjing (Chiny) zagrają najlepsze żeńskie ekipy. Mecze zaplanowane zostały od 27 czerwca do 1 lipca.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne