Najlepsi siatkarze znów poprowadzą najlepsze samochody

fot. MPAimages

Po ponad miesięcznej turze sprzedaży karnetów, w ubiegły piątek ruszyła dystrybucja pojedynczych biletów na XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera w Tauron Arenie Kraków (24–26 sierpnia). Oprócz możliwości obejrzenia czołowych siatkarskich reprezentacji tuż przed mistrzostwami świata, fanów czekają również niespodzianki. Portal LoveKraków.pl jest patrnerem internetowym imprezy.

– Karnety były ukłonem w stronę kibiców – mówi Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. – Wiele osób od lat prosiło nas o wprowadzenie takiej formy wejściówek i zainteresowanie było bardzo duże – podkreśla jeden z organizatorów memoriału.

Karnety (sześć meczów od 288 złotych) i bilety (w zależności od dnia od 20, 40 lub 50 złotych) można kupować na stronie abilet.pl.

Niespodzianki

Organizatorzy podkreślają, że szykują niespodzianki niespotykane wcześniej na meczach siatkówki. – Fani, którzy pojawią się w Tauron Arenie Kraków, spotkają się z zupełnie nowym wymiarem kibicowania. Chcemy, żeby byli częścią widowiska i brali w nim czynny udział. Szykujemy coś, czego jeszcze w Polsce nie było. Będą nowości, ale też tradycyjnie najlepsze samochody świata, które poprowadzą najlepsi siatkarze. Do tego – element rajdowy. Nie zdradzę szczegółów, ale to zdecydowanie będzie miało związek z największym wymiarem rajdów – mówi tajemniczo Mróz.

Powtórka z 2017

W XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera wystąpią reprezentacje Francji, Kanady, Polski i Rosji, czyli te same, co przed rokiem. Będzie to ostatni sprawdzian biało-czerwonych przed mistrzostwami świata w Bułgarii i we Włoszech. Wcześniej kadra przyjedzie do Krakowa pod koniec maja, by 26 i 27 zmierzyć się z Rosją i Kanadą w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne