Nicolai Brock-Madsen dołączy do Cracovii? Trwają testy medyczne

Nicolai Brock-Madsen coraz bliżej Cracovii. 25-letni zawodnik z Danii przebywa właśnie na testach medycznych w klubie. Zawarto już porozumienie z klubem piłkarza, Birmingham City F.C., odnośnie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu. Jeśli pomyślnie przejdzie testy, zostanie piłkarzem „Pasów”.

To będzie trzeci transfer tej zimy w Cracovii. Teraz na celowniku jest Nicolai Brock-Madsen, który przechodzi testy medyczne w klubie. To one zadecydują o tym, czy zawodnik dołączy niebawem do drużyny. Jak informuje Cracovia, zawarto już porozumienie z klubem piłkarza Birmingham City F.C. odnośnie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.

25-letni zawodnik z Danii występuje na pozycji środkowego napastnika. Ma 190 cm wzrostu i waży 80 kg. Urodził się 9 stycznia 1993 roku w duńskim mieście Randers. Jako junior występował w drużynach Helsted Fremad IF i Randers Freja. Seniorską karierę rozpoczął w 2010 roku w Randers FC, gdzie grał przez pięć lat.

W sierpniu 2015 roku został piłkarzem występującego w angielskiej Championship Birmingham City, w którego barwach zagrał sześć razy. W zeszłym sezonie był wypożyczony do PEC Zwolle. W tym czasie strzelił siedem goli w 23 spotkaniach.

Nicolai występował również w drużynach narodowych Danii U-18, U-19, U-20 i U-21, strzelając w sumie 18 bramek. W 2016 roku wziął udział w Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro z olimpijską drużyną Danii.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne