Nowe otwarcie Wandy i zbiórka kibiców

fot. Mirosław Zelek FOTO Speedway

Kibice Wisły ratują piłkarską spółkę, więc o wsparcie fanów zwróciła się także żużlowa Wanda. Za wpłatę w internetowej zbiórce każdy otrzyma upominek, najcenniejszy jest trening na motocyklu żużlowym. Od nowego sezonu klub rozpocznie internetową sprzedaż biletów.

– Zbiórkę zapowiadaliśmy podczas ubiegłorocznego spotkania z kibicami. Chcemy, by całość była maksymalnie transparentna, dlatego będziemy pokazywać na co poszły poszczególne kwoty. Liczy się dla nas każda złotówka – mówi Paweł Sadzikowski, prezes klubu. Zbiórka prowadzona jest w tym miejscu.

Czas na zmiany

Zbiórka ma pomóc w funkcjonowaniu klubu w sezonie 2019, który krakowianie spędzą w II lidze. 30 procent zebranej kwoty zostanie przeznaczone na promocję i marketing. Klub przygotuje nową identyfikację wizualną.

– Dominować będą kolory z naszego herbu: biały, błękitny i złoty. Wszystkie materiały będą spójne – począwszy od strony internetowej, po grafiki meczowe, na ofercie reklamowej kończąc – zapowiada Mateusz Howis z działu marketingu Wandy.
Powstała nowa strona internetowa, w planach jest kanał Speedway Wanda TV na youtubie. Kibice będą mogli kupować bilety przez internet.

Sezon wystartuje w ostatni weekend marca/pierwszy weekend kwietnia. W 2019 roku na torze przy ulicy Odmogile odbędą się trzy imprezy: finał Srebrnego Kasku (2 maja), runda kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów (25 maja) i półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (12 czerwca).

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Nowa Huta
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne