Nowy sponsor na koszulkach piłkarzy Wisły. Drugi co do wielkości [ZDJĘCIA]

Prezentacja nowego sponsora Wisły fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Firma Nowak-Mosty, która od początku sezonu współpracuje z krakowskim klubem, zwiększy wsparcie dla Białej Gwiazdy. Logo sponsora znajdzie się na przede wszystkim na meczowych koszulkach piłkarzy Białej Gwiazdy. To drugi do co wielkości, po LV Bet, sponsor klubu.

Logotyp przedsiębiorstwa, które działa na polskim rynku od 2015 roku, został umieszczony na lewym rękawie koszulek, nad reklamą innego partnera – Cashback World. Sponsor jest także prezentowany na ściankach reklamowych.

Nowak-Mosty dołączyła do grona partnerów 13-krotnego mistrza Polski przed sezonem 2019/2020, wykupując jednego skyboxa w nowej strefie VIP na trybunie od strony parku Jordana. Firma była także sponsorem meczów ekstraklasy przy Reymonta: pierwszej kolejki ze Śląskiem Wrocław i wrześniowych derbów z Cracovią.

Piłkarze po raz pierwszy zagrają z logotypem nowego sponsora w niedzielnym meczu przeciwko Lechii Gdańsk (godzina 17.30 w Krakowie). Umowa została podpisana na 13 miesięcy, do końca 2020 roku. Opiewa na ponad milion złotych. Można ją będzie rozwiązać, jeżeli Jakub Błaszczykowski formalnie przestałby działać dla klubu jako zawodnik lub właściciel.

– Spodziewaliśmy się, że po fali zeszłorocznego entuzjazmu przyjdzie czas mozolnej pracy i budowy klubu od zera. Spodziewaliśmy się kryzysów sportowych i medialnych. Ciężko pracujemy i takie dni napawają nas ogromnym optymizmem – powiedział prezes Piotr Obidziński.
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne