Od 1 sierpnia zapłacimy więcej za start w półmaratonie

fot. Materiały prasowe

Jeszcze tylko do końca lipca obowiązuje początkowa opłata za start w 6. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim w wysokości 70 zł. Od 1 sierpnia do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (1 października) wpisowe wyniesie 100 zł, a w Biurze Zawodów (11 i 12 października) będzie to 150 zł.

Znana jest już trasa biegu, którego szósta edycja zostanie zorganizowana 13 października. Meta po raz piąty z rzędu będzie zlokalizowana na płycie głównej w TAURON Arenie Kraków, a start na ul. Stanisława Lema.

Nowością jest możliwość zapisów grupowych dla drużyn, klubów, stowarzyszeń czy firm. Co najmniej 10-osobową grupę zgłasza w tym przypadku jej przedstawiciel. Powinien on wysłać na adres zapisy[at]zis.krakow.pl zgłoszenie z nazwą zespołu, liczbą zawodników wchodzących w jego skład i danymi potrzebnymi do faktury. Na podstawie faktury będzie mógł zapłacić za udział grupy, a po zaksięgowaniu wpłaty dostanie specjalne kody służące do rejestracji poszczególnych zawodników. Oni później zapisują się już indywidualnie, podając kody przekazane przez swojego przedstawiciela.

Szczegóły można znaleźć w regulaminie 6. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. Członkowie grupy pakiety startowe odbierają indywidualnie lub przez pełnomocnika.

Zgłoszenia internetowe przyjmowane są TUTAJ.

Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na Facebooku!

6. PZU Cracovia Półmaraton Królewski wchodzi w skład projektu Korony Polskich Półmaratonów. Wraz z 18. PZU Cracovia Maraton i 13. PZU Biegiem Trzech Kopców tworzy również Królewską Triadę Biegową 2019.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne