Ostatni dzwonek wakacyjnych aktywności dla dzieci

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód” fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Do końca wakacji zostały tylko dwa tygodnie. To ostatni dzwonek, aby skorzystać z oferty półkolonii sportowych organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”.

MOS „Wschód” zaprasza na ostatnie dwa turnusy swoich półkolonii. Jedna półkolonia trwa pięć dni i zapewnia dzieciom czas zorganizowany w godzinach od 7 do 17. – Półkolonie organizujemy już trzeci rok. Dziećmi opiekują się wychowawcy – nauczyciele na co dzień pracujący z dziećmi – zapewnia Katarzyna Kadeja z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków „Wschód”.

Ostatni dzwonek

Dla dzieci spędzających koniec wakacji w mieście ten czas wcale nie musi być nudny. Jak zapewnia Kadeja, w ciągu tych kilku godzin dziennie na dzieci czeka dużo ciekawych atrakcji, a także drugie śniadanie, obiad, napoje oraz bilety wstępu i transport.

– Udział w organizowanych przez MOS „Wschód” półkoloniach gwarantuje mnóstwo wrażeń i sportowych atrakcji – tłumaczy rozmówczyni. – Jest to doskonały pomysł na aktywny wypoczynek – dodaje.

Sportowy charakter

To, co wyróżnia te półkolonie od pozostałych, to z pewnością ich sportowy charakter. Uczestnicy w ciągu każdego dnia mają tak zorganizowany plan dnia, aby znalazł się czas na treningi sportowe.

– Każdego dnia organizujemy dla dzieci dwa 90-minutowe bloki zajęć sportowych oraz atrakcyjną wycieczkę – podkreśla Kadeja. – Dodatkowo na zajęcia sportowe i treningi piłkarskie przychodzą nauczyciele wychowania fizycznego i trenerzy piłki nożnej – dodaje.

Dwa turnusy taniej

MOS „Wschód” zorganizuje jeszcze tylko dwa turnusy w tegorocznej edycji półkolonii sportowych. Jeden rozpocznie się 19 sierpnia i potrwa do piątku 23, a ostatni odbędzie się w kolejnym, ostatnim tygodniu sierpnia. Jeśli rodzic zdecyduje się tylko na jeden turnus dla swojej pociechy, to zapłaci 420 zł. Natomiast w sytuacji gdy wybierze dwa turnusy, cena wzrośnie do 800 zł, a nie 840 zł.

Organizatorzy podzielili turnusy na dwie tury, dlatego atrakcje na obu ostatnich turnusach będą się różnić. W jednym tygodniu dzieci odwiedzą Manufakturę Czekolady, Galerię Figur Stalowych oraz Park trampolin Go Jump. W kolejnym natomiast obejrzą film w Multikinie, spróbują swoich sił we wrotkarni oraz na ściance wspinaczkowej.

– Zapisu dziecka można dokonać na naszej stronie internetowej www.moswschod.pl oraz telefonicznie – wyjaśnia Katarzyna Kadeja. – Wszystkie dokumenty potrzebne do zapisu dziecka wysyłamy rodzicom mailowo w tygodniu poprzedzającym dany turnus – dodaje.

Czytaj wiadomości ze swojej dzielnicy:

Nowa Huta
comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne