Pierwsza taka gala MMA w Krakowie

Już 10 czerwca w Małej Tauron Arenie Kraków odbędzie się „Wieczór Walk R8”. Zapowiada się wyjątkowa gala. Jej bohaterami będą czołowi polscy zawodowcy, amatorzy, którzy marzą o karierze i osoby, które po pracy – często na wysokich stanowiskach – zdejmują krawaty i rekreacyjnie wchodzą do oktagonu. Bilety można rezerwować pod numerami telefonu 733 447 247 i 731 131 431 oraz mailowo: biuro@szkolamma.pl. Ceny zaczynają się już od 30 zł.

Wkrótce na LoveKraków.pl przeprowadzimy konkurs, w którym do wygrania będą dwa podwójne zaproszenia VIP.

Dwie walki wieczoru

W głównych walkach zobaczymy Sebastiana Kotwicę i Alberta Odzimkowskiego. Kotwica (rekord 9-2) jest jednym z największych talentów i nadziei tej dyscypliny w Polsce. „Już teraz jest wymieniany jako zawodnik z naszego kraju, który w przyszłości może zawojować UFC” – piszą organizatorzy gali. Rywalem Kotwicy będzie doświadczony Brazylijczyk Fernando Duarte Guerra Bagordache (20-4).

Odzimkowski (rekord 10-3) będzie chciał pokonać Szweda Fernando Gonzaleza (7-1). To starcie dla 28-letniego Polaka będzie jednym największych wyzwań w karierze. Dwa lata młodszy Gonzalez jest wszechstronnym i bardzo twardym zawodnikiem, który również marzy o wielkich walkach i laurach. Ma na koncie występy dla takich organizacji jak Cage Warriors i Superior Challenge.

Organizatorzy „Wieczoru Walk R8” wierzą, że Odzimkowski, rozpędzony zwycięstwami na galach FEN podoła zadaniu i otworzy sobie drzwi do UFC.

SWD Fight Club

Kartę wstępną gali wypełnią walki półzawodowe, w których zobaczymy młodych i zdolnych trenujących w Szkole Walki Drwala Ich rywalami będą równie młodzi i utalentowani zawodnicy z całej Polski.

Pierwszą część wydarzenia wypełnią walki osób trenujących w Szkole Walki Drwala dla rekreacji i rozrywki. To najczęściej 30 i 40-latkowie, dla których MMA jest formą odpoczynku i odreagowania. Często są to biznesmeni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, a nawet artyści, Do tej pory mogli rywalizować tylko na klubowych galach SWD. Teraz będą mieli okazję wystąpić w prawdziwym oktagonie, przy takiej samej oprawie i publiczności jak zawodowcy.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne