Piłkarze Białej Gwiazdy wrócili do treningów. W sobotę sparing w Sosnowcu [ZDJĘCIA]

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Po sobotniej wygranej z Sandecją Nowy Sącz trener Kiko Ramirez dał drużynie kilka dni wolnego. W niedzielę trenowali jedynie ci, którzy z beniaminkiem nie grali bądź krótko przebywali na boisku. Wszyscy spotkali się w szatni dopiero w czwartek rano.

Szkoleniowiec mógł nieco odpuścić zawodnikom, bo w najbliższy weekend nie ma meczów ekstraklasy. Grać będą za to reprezentacje, więc na zgrupowanie kadry do lat 21 udał się obrońca Jakub Bartosz.

W czwartek piłkarze wyszli na boisko o godzinie 10.30, podobnie będzie w piątek. W sobotę o godzinie 9.30 zespół ma zbiórkę przed wyjazdem do Sosnowca. Tam na Stadionie Ludowym w samo południe rozegra sparing ze Śląskiem Wrocław. Piłkarze będą mieć wolną niedzielę, a od poniedziałku rozpoczną mikrocykl przed piątkowym spotkaniem o punkty z Pogonią Szczecin (początek o godzinie 20.30).

Oczywiście nie wszyscy podopieczni Kiko Ramireza mogą trenować. na pełnych obrotach. Rehabilitację po operacji kolana przechodzi Ivan Gonzalez, a w sobotę pod nóż pójdzie Fran Velez. W czwartek indywidualnie ćwiczyli Paweł Brożek i Pol Llonch. Po grypie dochodzi do siebie Vullnet Basha, tylko w budynku klubowym trenował Zoran Arsenić.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne