Pogoda na niedzielę. Najpierw wzrost temperatury, potem ciśnienia… na wynik

Pomocnik Cracovii Damian Dąbrowski wcielił się w rolę prezentera pogody. Piłkarz zaprasza kibiców na „Pasiastą Niedzielę”.

O 15 hokej, o 18 piłka. Cracovia organizuje akcję „Pasiasta Niedziela”. Każdy kibic, który obejrzy 2 grudnia spotkania Comarch Cracovii z GKS-em Katowice i z lodowiska przeniesie się na stadion, by zobaczyć spotkanie piłkarzy Pasów z Lechem Poznań, w nagrodę otrzyma voucher na Cracovia Tour.

– Nie będzie to jednak zwykła wycieczka po naszym obiekcie. Przewodnikami w trakcie zwiedzania będą zawodnicy pierwszej drużyny Cracovii – mówi Przemysław Staniek, rzecznik prasowy klubu.

„Jeśli posiadasz bilety na oba mecze to przed lub po spotkaniu z Lechem Poznań pokaż je w Punktach Obsługi Kibica zlokalizowanych #NaStadionie. W ten sposób otrzymasz voucher na Cracovia Tour z piłkarzami! Promocja dotyczy oczywiście również karnetowiczów! Jeśli posiadasz karnet na hokej oraz piłkę jednocześnie albo karnet na hokej + bilet na mecz z Lechem lub odwrotnie – bilet na mecz hokejowy + karnet na piłkę, to także możesz odebrać swój darmowy voucher na zwiedzanie stadionu” – informuje pięciokrotny mistrz Polski.

O terminie zwiedzanie klub będzie informował telefonicznie lub mailowo. Vouchery trzeba odebrać do 5 grudnia włącznie.

Do wzięcia udziału w „Pasiastej Niedzieli” zachęca Damian Dąbrowski. Piłkarz na chwilę został prezenterem pogody i w specjalnym spocie mówi o warunkach, jakie mają panować w niedzielę.

„O godzinie 15 przy Siedleckiego 7 słońce i spory wzrost temperatury. O 18 korzystny front atmosferyczny przesunie się nad stadion przy Kałuży 1, gdzie będzie można zauważyć wzrost ciśnienia… na wynik” – mówi 26-latek.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne