Połączmy się na sport(n)owo w Nowej Hucie. Tym razem trening sztuk walki

W najbliższą niedzielę (23 sierpnia) na obiekcie Hutnika przy ulicy Ptaszyckiego odbędzie się trening sztuk walki dla dzieci i młodzieży w wieku 5-14 lat. To już szósta odsłona kampanii Połączmy się na sport(n)owo, prowadzonej przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Kampania Połączmy się na sport(n)owo trwa od początku czerwca. Jej celem jest „odmrożenie” sportu i bezpieczny powrót do aktywności fizycznej. Akcję wspierają sportowcy związani z Krakowem – między innymi Rafał Majka, Maria Sajdak i Ewelina Kobryn – oraz Czesław Lang, dyrektor Tour de Pologne.

Pierwszy trening po wielu tygodniach izolacji odbył się na stadionie lekkoatletycznym WKS Wawel. Trenerzy AZS AZWS Masters Kraków – z Grzegorzem Sudołem na czele – poprowadzili wówczas zajęcia oparte na grach i zabawach lekkoatletycznych.

W całym Krakowie

Treningi odbywają się w różnych lokalizacjach Krakowa i na rozmaitych obiektach. Za nami zajęcia z zumby w Karcher Hali Cracovia Centrum Osób Niepełnosprawnych, trening kolarski w bazie WLKS Krakus Swoszowice, trening ogólnorozwojowy z elementami sprawnościowymi na obiektach Orła Piaski Wielkie i poznawanie podstaw futbolu amerykańskiego z trenerami i zawodnikami Kraków Football Kings (WKS Wawel).

Trening z mistrzem

W najbliższą niedzielę, 23 sierpnia o godzinie 10 dzieci i młodzież czeka trening sztuk walki z My Fitness Place. Tym razem uczestnicy będą ćwiczyć na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną trawą, a w przypadku niepogody w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy.

Zajęcia poprowadzi Kamil Dziadkowiec – dwukrotny mistrz świata UFR Kickboxing, wicemistrz świata w K1 i srebrny medalista Pucharu Europy w kickboxingu, trener kickboxingu, K1, Muay Thai oraz boksu.

Obowiązują zapisy – opiekunowie prawni mogą zgłaszać uczestników za pomocą specjalnego formularza rejestracyjnego, zamieszczonego na stronie internetowej zapisy.zis.krakow.pl. Ustalony został limit wynoszący 50 osób. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych uczestnicy powinni posiadać obuwie na zmianę.

Wydarzenie wspierają: PZU SA, Wawel SA i Wodociągi Miasta Krakowa – Partnerzy akcji.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

 

 

 

 


comments powered by Disqus