Poznaj stadion Cracovii!

Cracovia zaprasza na zwiedzanie swojego stadionu. Oprócz odwiedzenia klubowego muzeum można poczuć się jak VIP zasiadając w loży SkyBox oraz zobaczyć, jak wygląda szatnia I drużyny i murawa z perspektywy piłkarzy.

Zwiedzać stadion można albo w ramach standardowej wycieczki, w grupie do 40 osób, albo w ramach wycieczki indywidualnej, do 5 osób.

Wycieczka standard

Trasa obejmuje: muzeum, strefę VIP , strefę prasową, szatnię oraz płytę boiska. Zwiedzanie trwa ok. 60 minut. Bilet ulgowy (dla uczniów, studentów, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych) kosztuje 10 zł. Wszyscy pozostali zapłacą 15 zł.

Zwiedzanie odbywa się w środy, o godzinach 15.00 i 16.15. Może jednak zostać odwołane ze względu na mecz ligowy piłkarzy Cracovii.

Bilety na zwiedzanie można kupić w Punkcie Obsługi Kibica (poniedziałek-piątek: 10:00-18:00; sobota-niedziela: 10:00-16:00), także bezpośrednio przed rozpoczęciem zwiedzania. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Na zwiedzanie przychodzimy z zakupionym wcześniej biletem pod wejście od ul. Józefa Kałuży.

Wycieczka indywidualna.

Koszt biletu to 100 zł na grupę. Zwiedzanie odbywa się indywidualnie w towarzystwie przewodnika, bez dołączania do zorganizowanej grupy. Terminy ustalane są indywidualnie.

Grupy zorganizowane oraz osoby zainteresowane zwiedzaniem proszone są o kontakt pod adresem tour[AT]cracovia.pl lub pod numerem telefonu 660464494 (w godzinach od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku). Organizatorzy proszą też o wcześniejszy kontakt osoby zainteresowane zwiedzaniem z przewodnikiem w języku obcym oraz niepełnosprawnych, celem dostosowania trasy do ich potrzeb.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne