Prezes o nowej umowie z bukmacherem: Potężny krok w budowie wielkiej Wisły

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Tak jak od kilku dni informował media, w tym nasz portal, w czwartek Wisła Kraków i bukmacher LV Bet poinformowały o przedłużeniu współpracy aż do 30 czerwca 2021 roku. – Mamy za partnera markę ze świeżymi pomysłami i pasją do sportu – mówiła prezes klubu Marzena Sarapata.

Współpraca klubu i bukmachera trwa od lutego 2017 roku. Najpierw LV Bet miał być jednym z mniejszych partnerów, ale po miesiącu strony postanowiły, że logo firmy trafi na przód koszulek meczowych. Obecna umowa obowiązuje do 30 czerwca tego roku, ale klub i sponsor już teraz postanowiły przedłużyć współpracę o kolejne trzy lata.

– To dla nas święto. Dziękujemy LV Bet za zaufanie i wiarę w sportowy sukces Wisły. O wiele łatwiej jest budować klub mając za partnera markę ze świeżymi pomysłami i z pasją do sportu – podkreślała prezes Białej Gwiazdy.

Klub zagwarantował sobie wypływy na znacznie wyższym poziomie niż w obecnej umowie. Kwoty oczywiście owiane są tajemnicą, ale nieoficjalnie wiadomo, że za trzy lata dostanie około siedem milionów złotych. – Przed nami lata ciężkiej, ale mam nadzieję, że owocnej współpracy. Umowa jest progresywna, Wisła będzie mogła otrzymać dodatkowe środki za osiągnięcia sportowe – potwierdza Rafał Wójtowicz, prezes zarządu LV Bet.

W ramach współpracy planowane są dodatkowe atrakcje dla kibiców. Od rundy wiosennej, przed każdym spotkaniem przy Reymonta fani będą mogli korzystać ze specjalnej strefy pod stadionem.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne