Puma zostanie nowym sponsorem technicznym Cracovii. Pomocnik Podbeskidzia podpisał kontrakt

fot. Cracovia.pl

Na czwartek krakowskim klub zapowiedział prezentację nowego sponsora, w którego strojach będą występować piłkarze Pasów. Cracovia ma również kolejnego nowego piłkarza. Trzyletni kontrakt podpisał 24-letni Adam Deja z Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Puma zastąpi w roli sponsora technicznego firmę Legea, która dostarczała pasom sprzęt przez ostatnie trzy lata. Oficjalna prezentacja strojów Pumy dla Cracovii odbędzie się w czwartek o godzinie 11.30. Weźmie w niej udział kilku zawodników Pasów, którzy w sobotę po raz pierwszy wybiegną w nowych koszulkach na boisko. O godzinie 18 debiut w Cracovii zaliczy trener Michał Probierz.

Powrót do ekstraklasy

Trzy dni przed pierwszym spotkaniem o punkty do Cracovii dołączył siódmy nowy piłkarz. Krakowianie przeprowadzili transfer definitywny Adama Deji z Podbeskidzia Bielsko-Biała. 24-latek może grać jako stoper lub defensywny pomocnik. W ostatnim sezonie rozegrał 26 meczów w I lidze. Wcześniej w barwach klubu spod Klimczoka w czterech sezonach zanotował 73 występy i jednego gola w ekstraklasie.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne