Robert Lewandowski promuje mistrzostwa w Krakowie [VIDEO]

fot. materiały prasowe
W czwartek miała miejsce premiera spotu z udziałem snajpera Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Polski, który został ambasadorem mistrzostw Europy w ampfutbolu. Turniej odbędzie się w Krakowie od 13 do 20 września przyszłego roku.

– Cieszę się, że mogę wspierać tak fajną, ważną inicjatywę, jak ampfutbol. Naszą reprezentację śledziłem podczas mistrzostw w Meksyku i ostatnio, na żywo, podczas Amp Futbol Cup. Jestem pod dużym wrażeniem ich gry i charakteru. To prawdziwi twardziele, którzy zapewniają nam mnóstwo pozytywnych emocji. Zapraszam wszystkich do Krakowa na mecze mistrzostw Europy. To będzie świetna impreza! – podkreśla Lewandowski.

Drugim bohaterem spotu jest kapitan polskej kadry ampfutbolistów, Przemysław Świercz. – Wsparcie Roberta to dla naszej drużyny wielki zaszczyt. Obaj szykujemy się do EURO 2020 i wiem, że obaj z naszymi reprezentacjami chcemy powalczyć w tych imprezach o najwyższe cele – mówi Świercz.

Mistrzostwa Europy odbędą się w dniach 13-20 września 2020 roku  i weźmie w nich udział 16 reprezentacji. Będzie to pierwsza, tak duża ampfutbolowa impreza w Polsce. Mecz otwarcia z udziałem biało-czerwonych odbędzie się już 13 września na stadionie Cracovii. Losowanie grup zaplanowano na luty przyszłego roku.


comments powered by Disqus