Rozmowa na dzień dobry. „Transfer mi nie grozi”

Choć Filip Piszczek złamał klątwę treningu noworocznego, koledzy ostrzegali Janusza Gola. – Mam już swoje lata, transfer mi nie grozi – śmiał się strzelec pierwszego gola w 2020 roku.

Jakie wrażenia po treningu noworocznym?

Janusz Gol: Przyjemne, można było się poruszać, pogoda dopisała. Strzeliliśmy 12 goli, ale mogło być więcej. Za rok poprawimy skuteczność.

Musiał pan skrócić sylwestrową noc?

Szczerze? O 23 już spałem. Potem córka obudziła mnie przed fajerwerkami, które wspólnie obejrzeliśmy, bo spędzaliśmy sylwestra w domu. Mogłem więc spokojnie przyjechać na mecz.

Filip Piszczek, strzelec pierwszego gola w 2019 roku, złamał klątwę, ale nie bał się pan? Wielu piłkarzy, którzy zdobywali pierwsze bramki, szybko odchodziło z klubu.

Koledzy mnie uprzedzali, ale mam już swoje lata i transfer mi nie grozi (śmiech). Przynajmniej nikt z chłopaków wcześniej nie odejdzie.

8 stycznia wracacie do porządnych treningów. Jak spędzi pan najbliższy tydzień?

Odpoczynek już był, trzeba będzie powoli wejść w cykl treningowy, by być w miarę gotowy na pierwsze zajęcia. Czekają mnie także spotkania z rodziną i znajomymi.

Miło się spędza przerwę zimową jako wicelider ekstraklasy?

Mamy dobrą pozycję wyjściową i tylko dwa punkty straty. Przed nami dużo meczów i będziemy robić wszystko, by wynik był jak najlepszy. Jesteśmy dobrej myśli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne