Runmageddon Kraków. Niestraszny mu nawet Smok Wawelski!

Zdjęcie przykładowe fot. Marek Marszałek

Piękna pogoda, malowniczy zalew i… ekstremalny bieg, który pozytywnie zmęczy każdego! Tak właśnie powinien wyglądać idealny weekend. Już 11 i 12 maja. Runmageddon Kraków rusza na podbój Małopolski. Kto lubi się ubrudzić, zmęczyć, a przy tym naprawdę dobrze sportowo, bawić, nie może przegapić tego wydarzenia!

Tegoroczna edycja Runmageddon Kraków odbędzie się zaledwie 12 km od centrum miasta w okolicach Zalewu Kryspinów, który tym razem będzie stanowiło jedną z przeszkód! A tych można spodziewać się wielu.

Jedna z nich, o nazwie Wietkong zapada w pamięć na długo. Woda, siatka, czołganie. Tyle wystarczy, aby poczuć jednocześnie dreszcz niepokoju i ekscytacji. Dla tych, którym wody będzie ciągle za mało, przygotowano zjeżdżalnię do jeziora, nurkowanie pod kajakiem i Wędkę Żniwiarza.

A to nie koniec nowości bo w zanadrzu czeka jeszcze sprawdzian refleksu podczas strzelania do celu z karabinu do paintballu i po raz pierwszy w Runmageddonowej historii Krakowa - trasa Nocnego Rekruta! Kto nie boi się ciemności musi podjąć wyzwanie. Będzie na pewno ekscytująco.

Na wszystkich śmiałków czeka także formuła Intro, Rekrut i Classic. Każda z tras to inny poziom trudności i liczba przeszkód, ale ta sama niezapomniana przygoda. Formuła Intro to 3 kilometrowy odcinek najeżony ponad 15 przeszkodami, Rekrut Dzienny i Nocny liczy 6 kilometrów i ponad 30 przeszkód, zaś Classic to 12 kilometrowy dystans z ponad 50 przeszkodami. Która z tras będzie cieszyła się największym wzięciem? 21 kilometrów szlaku i ponad sto przeszkód nie pokonają się same! Runmageddon sprawdzi czy mieszkańcy południowej Polski nie boją się błota i potrafią się ubrudzić, zmęczyć i stanąć na mecie!

Runmageddon Kraków przygotował coś specjalnego także dla najmłodszych. Runmageddonowe dzieciaki będą miały szansę zmierzyć się dwu kilometrową trasą Junior lub KIDS przeznaczoną dla maluchów w wieku od 4 do 11 lat. W końcu brudne dzieci to szczęśliwe dzieci!

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne