Sieć fitness CityFit już w Krakowie! Zapraszamy na Dni Otwarte

Kraków zyskał właśnie jeden z najnowocześniejszych klubów fitness w mieście. O północy z 12 na 13 stycznia otwarty zostanie pierwszy w Krakowie klub innowacyjnej sieci fitness CityFit. Już teraz zapraszamy jednak na bezpłatne Dni Otwarte, które trwają do 12 stycznia.

Jeżeli Nowy Rok rozpoczynacie z postanowieniem zadbania o formę i sylwetkę, to mamy dla was dobre wiadomości. W Krakowie otwiera się właśnie klub sieci CityFit, który na start przygotował specjalną ofertę.

Innowacyjny klub

Krakowski CityFit zlokalizowany jest w biurowcu Principio (ul. Armii Krajowej 25). W nowoczesnym wnętrzu o powierzchni 1850 mkw. znalazło się około 300 urządzeń renomowanych marek. Klubowicze mają do dyspozycji 10 stref aktywności, wśród których znajdują się sala do grupowych zajęć fitness, strefa cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa sportów walki, strefa cross functional oraz strefa relaksu, w której można odpocząć po treningu.

Sieć CityFit stawia na pełną dostępność: klub czynny będzie 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, a klubowicze nie muszą pamiętać o kartach klubowych, gdyż wchodzą na wzór odcisku palca. Osoby przyjeżdżające na trening samochodem zyskują 2 godziny parkingu gratis.

Dni Otwarte

Zaraz po Nowym Roku, 2 stycznia wystartowały Dni Otwarte klubu. To czas, kiedy można obejrzeć wnętrze klubu, porozmawiać z trenerami oraz przede wszystkim zapisać na preferencyjnych przedsprzedażowych warunkach – z gwarancją jej niezmienności przez cały okres członkostwa. W przedsprzedaży CityFit nie pobiera również opłaty wpisowej.

W cenie karnetu otrzymujemy nieograniczony dostęp do klubu, z uwzględnieniem grupowych zajęć fitness. Co ważne, CityFit nie wymaga podpisywania długoterminowych umów, a członkostwo możemy w każdej chwili zawiesić (np. na czas wyjazdów wakacyjnych).

Dodatkowo osoby, które kupią karnet w przedsprzedaży mogą rozpocząć trening od 2 stycznia, czyli jeszcze przed oficjalnym otwarciem. To aż 11 dni członkostwa całkowicie za darmo!

Karnet można kupić online na www.cityfit.pl lub podczas Dni Otwartych w kiosku przy wejściu do klubu.

 

Lokalizacja: CityFit Kraków Principio, ul. Armii Krajowej 25

Więcej informacji i zakup karnetu: www.cityfit.pl

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne