Socios Wisła wzywa do oficjalnych przeprosin

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

11 września do Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie trafiło pismo od stowarzyszenia Socios Wisła. Jest odpowiedzią na słowa przedstawiciela ZIS o „propagandzie” przy sprzątaniu stadionu miejskiego przez kibiców.

Na początku tygodnia zapowiadaliśmy, że słowa rzecznika ZIS, który w opublikowanym przez nas tekście społeczne sprzątanie stadionu przy ulicy Reymonta nazwał działaniem propagandowym, nie pozostaną bez odpowiedzi.


W środę w ZIS przedstawiciele Socios złożyli pismo. Na jego końcu napisali: „Chcielibyśmy wezwać Państwa do oficjalnych przeprosin Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków w formie pisemnej jak i za pośrednictwem dostępnych przez Państwa środków masowego przekazu”.

„Zaatakowaliście Państwo nasze czyny słowami, prosimy więc teraz o czyny z Państwa strony i wystosowanie przeprosin” – czytamy na końcu.

Poniżej autorzy zamieścili zdjęcie kibiców, którzy przez długie godziny sprzątali 13 lipca brudne trybuny, i poprosili urzędników, by zastanowili się, czy potraktowali je z szacunkiem.comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne