Specjalny autokar będzie wozić piłkarzy i hokeistów Cracovii

Dotąd zawodnicy jeździli na spotkania nieoznakowanym autokarem. Teraz to się zmieni, bo Pasy mają do dyspozycji nowy, dedykowany pojazd.

Autokary w klubowych barwach to żaden luksus w europejskiej piłce. Są jednak kluby, które mają szczególne pojazdy. Na przykład Real Madryt wyposażył swój między innymi w szyby kuloodporne, ekrany telewizyjne, lodówki, wysuwany stół oraz specjalne fotele dla graczy z urazami. 

Od kilku lat o dedykowane autokary wzmogacało się coraz więcej klubów ekstraklasy. Do soboty w tym gronie nie było jednak krakowskich ekip. Pierwsza krok naprzód zrobiła Cracovia. Nowym pojazdem piłkarze Jacka Zielińskiego pojechali na derbowy mecz z Wisłą Kraków. Korzystać z niego będą również hokeiści.- Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, żeby zawodnicy Cracovii podróżowali komfortowo, stąd decyzja o kupnie nowego autokaru – mówi wiceprezes klubu Jakub Tabisz.

Autokar ma bogatą szatę graficzną. Widnieje na nim nazwa klubu oraz głównego sponsora. Na bokach pojazdu znaleźli się piłkarz i hokeista oraz herb. Jest także napis „Cracovia znaczy Kraków od 1906 roku".

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne