Sponsor na lata. Wisła dostanie więcej pieniędzy od bukmachera

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Jest już przesądzone, że bukmacher LV Bet pozostanie koszulkowym sponsorem Wisły Kraków w kolejnych trzech sezonach, aż do 2021 roku. Klub oficjalnie poda informację w czwartek o godzinie 16.30, bo na ten dzień zwołał konferencję prasową na temat „rozbudowy dotychczasowej współpracy oraz dalszego rozwoju”.

Współpraca klubu i bukmachera rozpoczęła się w lutym 2017 roku. Najpierw LV Bet miał być jednym z mniejszych partnerów, ale po miesiącu strony postanowiły, że logo firmy trafi na przód koszulek meczowych. Miejsce to było wolne od lipca 2016 roku, kiedy właścicielem Wisły przestała być Tele-Fonika.

Umowa została podpisana do końca obecnego sezonu, ale już wiadomo, że zostanie przedłużona aż o trzy lata, do końca czerwca 2021 roku. Wisła wynegocjowała lepsze warunki, a dodatkowe pieniądze będzie mogła dostać za dobre wyniki, na przykład awans do europejskich pucharów. Z naszych informacji wynika, że od LV Bet do kasy klubu może wpływać na sezon 2,5-3 miliony złotych. Dla porównania, poprzedni bukmacher – Bet-at-home.com – który wspierał krakowian od 2009 do 2010 roku, płacił na sezon cztery miliony.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne