Street park nie kończy działalności

Street park w Tauron Arenie Kraków fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Dobra wiadomość dla uprawiających sporty miejskie. W styczniu i lutym nadal będą mogli jeździć na rolkach, deskorolkach czy rowerach BMX w parkingu podziemnym Tauron Areny Kraków.

Grudniowy pilotażowy projekt okazał się sukcesem i uznano, że zimowe centrum sportów miejskich będzie dostępne także w kolejnych miesiącach.

– Pokazaliśmy, że takie miejsce jest potrzebne. 75 procent korzystających było mieszkańcami Krakowa, 15 procent przyjeżdżało z Małopolski, a resztę stanowiły osoby z innych województw – cieszy się Łukasz Gawąd, pomysłodawca i koordynator street parku.

Organizatorzy planują zajęcia na ferie zimowe. – U nas na pewno będzie gorąco – podkreśla przedstawiciel.

W styczniu (pierwszy dzień działalności 3.01) street park nie będzie czynny w dni, w których w Kraków Arenie odbywają się imprezy: 12, 19, 25 i 26.01.

Ceny biletów:

Od poniedziałku do piątku: 12 zł – bilet normalny; 9 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 6 zł – bilet dla opiekuna (osoba nie korzystająca ze stref). Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Weekend: 15 zł – bilet normalny; 12 zł – bilet ulgowy (dla osób w wieku od 5 do 18 lat); 8 zł – bilet dla opiekuna. Dzieci do lat 5 oraz osoby 65+ wstęp wolny.

Bieżące informacje i godziny otwarcia będą podawane W TYM MIEJSCU

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne