Święto jeździectwa w Tauron Arenie

fot. Karol Rzeczycki/Materiały prasowe

W czwartek 20 lutego w Tauron Arenie rozpocznie się Cavaliada. Tradycyjnie, oprócz części sportowej, która znacznie wypełnia czterodniowy program zawodów, nie zabraknie pokazów.

W tym roku na Tauron Arenie wyjątkowo będzie je można zobaczyć przez dwa dni – w sobotę i w niedzielę. Co będzie czekać kibiców w pokazowej części programu?

W sobotę o 17:30 przed krakowską publicznością wystąpi parada zaprzęgów. Miłośnicy powożenia z regionu w strojach ludowych zaprezentują tradycyjne zaprzęgi krakowskie, podhalańskie, lachowskie, a także eleganckie powozy w stylu angielskim i węgierskim.

Dynamiczny pokaz w zaprzęgach sportowych zaprezentują konie rasy huculskiej. Zobaczymy też tradycyjne zaprzęgi gospodarskie ciągnięte przez koniki polskie.

W niedzielę o godzinie 13:00 na arenie pojawią się konie arabskie ze Stadniny w Michałowie. Następnie będziemy świadkami pokazu La Pattat Dutka & Franczak Horse Show. Występy grupy na koniach kaskaderskich to połączenie dresażu z woltyżem. Na pokazy zaprasza Małopolski Związek Hodowców Koni, Polski Związek Hodowców Koni i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Bilety dostępne na www.tobilet.pl

Rodzaje biletów i cennik:

Sobota 22.02 – sport trybuna górna (CAŁY DZIEŃ) – 99 PLN
Sobota 22.02 – sport trybuna główna (CAŁY DZIEŃ) – 139 PLN
Sobota 22.02 – trybuna VIP – 650 PLN
Sobota 22.02 sport trybuna główna sesja wieczorna – 115 PLN

Niedziela 23.02 sport trybuna górna – 89 PLN
Niedziela 23.02 sport trybuna główna – 125 PLN
Niedziela 23.02 trybuna VIP – 650 PLN
Więcej informacji o wydarzeniu i biletach TUTAJ.

comments powered by Disqus