Szkółki MOS Kraków-Wschód zaczynają kolejny sezon

fot. Paulina Kozieł/LoveKraków.pl

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków-Wschód prowadzi nabór dzieci od piątego roku życia do szkółki tanecznej i piłkarskiej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

10 września o godzinie 17 w siedzibie ośrodka na os. Szkolnym 39 (wjazd od strony ul. Bulwarowej) rozpocznie się nabór zainteresowanych nauką tańca. Najmłodsi w wieku 5–10 lat zostaną przypisani do grup odpowiednich do ich wieku, zaawansowania i stylu (taniec nowoczesny lub towarzyski).

– Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy lub we wtorki i czwartki o godzinie 17 lub 18 – informuje Katarzyna Kadeja z nowohuckiego MOS-u.

Podobnie jest z działającą w ośrodku szkółką piłkarską dla dzieci z roczników 2007–2013. Treningi młodych piłkarzy, podzielonych na grupy dla początkujących i zaawansowanych, będą prowadzone w czterech lokalizacjach na terenie Nowej Huty: Hala Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej, SP nr 103, ZSZ nr 2 i boisko MOS Kraków-Wschód. Szkółka zapewnia udział w turniejach i sparingach.

Zajęcia taneczne i piłkarskie we wrześniu są bezpłatne. Od października miesięczny koszt wynosi odpowiednio 75 i 80 złotych. Można dostać zniżkę na kolejne dziecko.

 

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne