Szpital w Wiśle Kraków. Najwięcej problemów z obrońcami

fot. Mateusz Kaleta/LoveKraków.pl

Aż sześciu zawodników nie może trenować pod wodzą Kazimierza Moskala. Jeden z nich, Jesus Alfaro, musiał przejść zabieg.

Biała Gwiazda rozpoczęła przygotowania do sezonu w poniedziałek 17 czerwca, a dziś wyjeżdża na zgrupowanie do Woli Chorzelowskiej, które potrwa do przyszłego piątku. Nowym zawodnikiem został defensywny pomocnik Olivier Sukiennicki ze Stali Stalowa Wola. Blisko transferu jest także prawy obrońca/skrzydłowy Rafał Mikulec z Resovii, który przechodzi testy medyczne.

Kontuzje w Wiśle Kraków

Od pierwszego treningu trener Kazimierz Moskal nie może korzystać z wszystkich piłkarzy. Bartosz Talar wciąż rehabilituje się po zabiegu kolana, który przeszedł na początku rundy wiosennej. On w tym roku raczej nie wróci do gry. Rozgrywający Goku skarży się na dolegliwości stopy i również jest rehabilitowany. Jego rodak Jesus Alfaro, inny z ofensywnych graczy, jest po zabiegu przepukliny sportowej i ma pauzować przez około cztery tygodnie. 

Przetrzebiona jest obrona. Igor Łasicki (po artroskopii kolana) i Bartosz Jaroch (problemy z mięśniem uda) trenują indywidualnie. Dawid Szot rehabilituje się po urazie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.