Tajny sparing Wisły na remis

Przebywająca w Gniewinie drużyna Dariusza Wdowczyka zremisowała z szóstym zespołem izraelskiej ekstraklasy - Hapoelem Ra'anana - 3:3.

Krakowianie przebywają w Gniewinie od soboty. Po meczu z Arką Gdynia nie wracali do Krakowa z powodu odbywających się u nas Światowych Dni Młodzieży. Klub zorganizował im mały obóz, bo kolejne spotkanie (w sobotę o godzinie 18) również rozegrają w Trójmieście - z Lechią w Gdańsku.

By urozmaicić piłkarzom przygotowania do kolejnego spotkania w ekstraklasie, trener Dariusz Wdowczyk zorganizował im sparing w przebywającą w Gniewinie drużyną z Izraela. Nad testowym meczem unosiła się jednak aura tajemniczości. – Ze względów taktycznych składy nie będą ujawniane – poinformowała tuż przed spotkaniem Wisła.

Mecz zakończył się remisem 3:3. Do przerwy Biała Gwiazda przegrywała 1:2, a bramkę zdobył Rafał Boguski. W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Zdenek Ondrasek i Rafał Pietrzak.