Tomasz Cywka trafi do Lecha Poznań?

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

30 czerwca kończy mu się kontrakt w Wiśle, a na razie nikt w Krakowie nie rozmawiał z nim o jego przedłużeniu. Krzysztof Stanowski z Weszło twierdzi, że od nowego sezonu 30-letni pomocnik ma reprezentować barwy Lecha Poznań.

Dziennikarz Krzysztof Stanowski napisał na Twitterze, że Cywka na 99 procent w przyszłym sezonie będzie reprezentował klub z ulicy Bułgarskiej. Cywka, pytany o przenosiny, unikał odpowiedzi

Na razie gram w Wiśle i tylko na tym się koncentruję. Nikt z klubu nie rozmawiał ze mną o przedłużeniu umowy. Więcej nie powiem – mówił piłkarz po przegranym 0:1 spotkaniu z Legią Warszawa.

Cywka mógłby przejść do Lecha za darmo, bo od 1 lipca będzie wolnym zawodnikiem.

Przeprosić kibiców

Pomocnik po raz drugi w swojej prawie trzyletniej przygodzie z Białą Gwiazdą pełnił funkcję kapitana. Nie mógł być jednak zadowolony ze swojego i kolegów występu.

Wydawało się, że grając w przewadze stworzymy sytuacje, doprowadzimy do wyrównania i będziemy nawet w stanie powalczyć o zwycięstwo. Tak naprawdę nie zagroziliśmy Legii i możemy tylko przeprosić kibiców – stwierdził pomocnik.

REKLAMA

Opaska kapitana to dla mnie duże wyróżnienie. Staram się dopingować zespół w lepszych i gorszych momentach. Szkoda, że na razie brakuje zwycięstw – zakończył podopieczny Joana Carrilli.


comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne