Trener Korony zły na Cracovię

fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

Zespół Michała Probierza zrezygnował z sobotniego sparingu z Koroną Kielce. Swój mecz kontrolny zgodnie z planem rozegra tego dnia Wisła.

Przed wyjazdem na mecz ligowy z Arką trener Michał Probierz zapowiedział, że w trakcie przerwy w rozgrywkach jego zespół będzie trenował i rozegra w Kielcach sparing z Koroną. W środę krakowianie poinformowali, że muszą zrezygnować z przyjazdu.

„Ze względu na wyjazdy zawodników na trwające zgrupowania kadr narodowych, kontuzje piłkarzy pierwszej drużyny oraz weekendowy mecz juniorów starszych w ramach trwającej Centralnej Ligi Juniorów zmuszeni byliśmy odwołać sparing, który był zaplanowany na najbliższą sobotę. Rywalem Cracovii miała być Korona Kielce. Zamiast sparingu pozostałym piłkarzom zostanie przeprowadzona jednostka treningowa” – tłumaczy klub na oficjalnej stronie internetowej.

Na zgrupowaniach młodzieżowych i seniorskich reprezentacji wyjechało sześciu podopiecznych Michała Probierza: Sergei Zenjow, Jaroslav Mihalik, Tomas Vestenicky, Michal Siplak, Kamil Pestka i Radosław Kanach.

Marcin Długosz z biura prasowego Korony napisał na Twitterze, że Gino Lettieri, szkoleniowiec kielczan jest zły na rywali, którzy odwołali sparing niemal w ostatniej chwili. – Jeszcze w niedzielę Korona odrzucała propozycje gry z klubami ekstraklasy i I ligi – dodał.

Planów nie zmieniła Wisła, która w tej chwili nie ma wielu reprezentantów. W sobotę o godzinie 11.00 w Myślenicach zagra z Bruk-Betem.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne