Trenuj EMS… za darmo przez 1,5 roku!

Takiego konkursu jeszcze nie było! Trening EMS to najskuteczniejsza, nowoczesna metoda treningowa, bo ćwiczysz tylko 20 minut w tygodniu. Krakowskie Studio Synergy zaprasza Cię do treningu bezpłatnie przez… 18 miesięcy! Wystarczy wziąć udział w akcji #CoCięNapędza i zamienić jedno zdjęcie na 1,5-roczny karnet.

Studio Synergy to sieć studiów EMS z największym doświadczeniem w Polsce. W dobie koronawirusa, gdy wolimy unikać zatłoczonych siłowni, butikowe i kameralne studia treningu EMS są znakomitą alternatywą. Tylko Ty, trener i innowacyjna maszyna treningowa, ćwiczą maksymalnie 2 osoby jednocześnie. Jeśli brakuje Ci czasu, masz dość siedzenia za biurkiem czy bólu pleców, a chcesz wyglądać i czuć się lepiej - trening EMS Kraków jest dla Ciebie!

1 zdjęcie, 5 nagród, 18 miesięcy treningu gratis

Brzmi ciekawie? Możesz już dziś zapisać się na trening wprowadzający i sprawdzić, jak działa trening 20 minut w Krakowie albo… powalczyć o 1,5-roczny darmowy karnet! Wystarczy zrobić jedno zdjęcie i umieścić je pod postem konkursowym na stronie na Facebooku Studio Synergy.

Pokaż #CoCięNapędza do życia, codziennego wstawania z łóżka, treningu - pełna dowolność. Liczy się pomysł! 5 zdjęć, które krakowskie studio treningu EMS uzna za największe pozytywne zaskoczenia, zostanie nagrodzonych. Triumfator będzie ćwiczył “trening w 20 minut” za darmo, aż przez 1,5- roku, a taka okazja nie zdarza się codziennie. Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć TUTAJ.

comments powered by Disqus