Turniej tenisowy przy ul. Wysłouchów. Charytatywnie zagra Michał Probierz

Michał Probierz fot. Krzysztof Kalinowski/LoveKraków.pl

W ten weekend na kortach KS Grzegórzecki ruszy cykl turniejów dla amatorów o Puchar Polskiej Ligi Tenisa 2020. Przy okazji odbędą się spotkania pokazowe gwiazd i będzie prowadzona zbiórka na hospicjum dla dzieci.

Podczas Pucharu Polskiej Ligi Tenisa zawodnicy rywalizować będą w ośmiu turniejach eliminacyjnych, które odbywać się będą od ostatniego dnia listopada do marca 2020 roku. W wielkim finale w połowie marca zobaczymy 48 najlepszych zawodników cyklu, którzy powalczą o 5 tysięcy złotych w gotówce.

Łączna wartość nagród pieniężnych i rzeczowych wyniesie ponad 100 tysięcy złotych. Każdy z uczestników, który zdecyduje się wziąć udział w turnieju i opłaci wpisowe, otrzyma koszulkę i zestaw kosmetyków od partnerów rozgrywek. Za zwycięstwo w Krakowie (30 listopada – 1 grudnia) najlepszy zawodnik otrzyma zegarek. Do wielkiego finału awansuje po dwóch najlepszych graczy z turniejów eliminacyjnych oraz ci, którzy zgromadzą najwięcej punktów w rankingu.Mecz gwiazd

Turniej na kortach KS Grzegórzecki (ul. Wysłouchów 34) rozpocznie się w sobotę o godzinie 9. W piątek wieczorem odbędzie się losowanie grup. Poprzedzi je mecz gwiazd (początek o 19.30) z udziałem trenera Cracovii Michała Probierza i Mieczysława Bieńka, generała Wojska Polskiego w stanie spoczynku.

W czasie spotkania będą zbierane pieniądze, które później zostaną przekazane Podkarpackiemu Hospicjum dla dzieci.

Losowanie i wszystkie mecze będą transmitowane na oficjalnym kanale YouTube Polskiej Ligi Tenisa.

comments powered by Disqus

Najnowsze wiadomości

Wczytaj więcej

Piłka nożna

Sporty halowe

Infrastruktura

Fitness i zdrowie

Bieganie

Inne